آجر نسوز پلاک ساده شاموتی 100x100x25mm

آجر نسوز پلاک ساده شاموتی 100x100x25mm

وضعیت: موجود
کد محصول: S106
برند محصول: آجر قصرطلایی
قیمت: (هر مترمربع
موجود

از جمله عوامل تخریب آجر نسوز می توان ضربه ، سایش ، بار مکانیکی زیاد و عوامل شیمیایی را عنوان کرد. آجر نما نسوز قصر طلایی با مقاومت بالا در برابر تغییر رنگ و شوره ، جایگاه خوبی در صنعت ساختمان سازی دارد و از جمله این که در نما و کف ساختمان بسیار پر کاربرد است ، از بارزترین متریال های صنایع دیگر مانند ریخته گری و آهنگری می باشد که با وجود آجر نسوز کوره انتخاب محصول مناسب برای دیواره کوره های مذاب که حرارت خیلی زیادی دارند بسیار آسان تر شده است. آجر نسوز یادآور طبیعت و خاک است و در طراحی و معماری نما و کف خانه ها در شکل ها و قالب های متفاوت بسیار دیده شده است.

آجر نسوز «پلاک ساده شاموتی» محصولی از شرکت «آجر قصرطلایی» با ابعاد 100*100 و در ضخامت 2.5 سانتیمتر است. این محصول گروه تولیدی قصر از نوع پلاک ساده بوده و رنگ آن نیز شاموتی می باشد. مواد تشکیل دهنده این نوع آجر ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات است. 

آجر نسوز پلاک ساده شاموتی در کوره های سنتی و تونلی و با گاز شهری پخت می شود. مدت زمان پخت این محصول 48 تا 72 ساعت بوده و درجه حرارت آن حدود 1200 درجه سانتی گراد می باشد. آجرهای تولیدی در کارخانه آجر قصر طلایی در بسته بندی کارتن و به صورت سلفون کشی شده عرضه می شوند. از آجرنسوز در بخش های مختلف ساختمان استفاده می شود و این نوع آجر کاربردهای متفاوتی در صنعت ساختمان دارد. شرکت آجر قصر تولید کننده بهترین نوع از این آجر می باشد که با قیمتهای مناسب به مشتریان خود ارائه می کند. از مهم ترین کاربردهای آجر نسوز می توان به استفاده آن در نمای ساختمان اشاره نمود. علاوه بر خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آجر نسوز ، می توان به ظاهری زیبا و ابعادی منظم و منحصر به فرد در ظاهر ساختمان اشاره کرد. همچنین مقاوت بالای این نوع آجر در برابر سرما و گرما و عایق مناسب آجر نمای نسوز باعث انتخاب آن به عنوان گزینه مناسب برای نمای ساختمان ها می توان برشمرد. به همین دلیل در فصول سرد سال عایقی مناسب جهت جلوگیری از هدر رفت انرژی داشته و همچنین در فصول گرم سال از انتقال حرارت فضای خارجی به داخل ساختمان جلوگیری به عمل آورده و در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی می شود.

مشخصات فنی آجر نسوز پلاک ساده شاموتی 100x100x25mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر نسوز پلاک ساده شاموتی 100x100x25mm
رنگ : شاموتی
طول : 10 سانتی متر
عرض : 10 سانتی متر
ضخامت : 2.5 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1200 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 36 عدد
تعداد در هر مترمربع : 85 عدد
وزن هر عدد : 580 گرم
وزن هر مترمربع : 49 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 42 مترمربع
ظرفیت خاور : 82 مترمربع
ظرفیت کامیون تک محور : 205 مترمربع
ظرفیت کامیون دو محور : 310 مترمربع
ظرفیت تریلی : 450 مترمربع
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×