آجر نسوز پلاک ساده انگلیسی رندوم 320x70x25mm

آجر نسوز پلاک ساده انگلیسی رندوم 320x70x25mm

وضعیت: موجود
کد محصول: S802
برند محصول: آجر قصرطلایی
قیمت: (هر مترمربع
موجود

در سال های اخیر معماران و طراحان بناهای ساختمانی استقبال بی نظیری از آجر نسوز داشته اند و همان قدر که از کیفیت آن راضی بوده اند توانسته اند هویتی منحصر به فرد و جلوه ای خاص و جذاب به نماهای خود بدهند . یکی از انواع آجر های نسوز ، آجر نسوز رندوم انگلیسی است ، که برخی به آن آجر نما نسوز انگلیسی یا آجر نسوز نما انگلیسی هم می گویند که رنگ آن متمایل به قرمز، جگری و قهوه ای است و به صورت رندوم در کنار یکدیگر قرار گرفته و ترکیبی منحصر به فرد را در نمای ساختمان ایجاد می کند. تنوع رنگی در آجر نسوز انگلیسی به صورت ترکیبی از رنگ های قرمز ، نارنجی ، پرتغالی و رنگ های مایل به زرد است که هم به صورت یکدست و هم به صورت دانه های ریز و درشت در داخل ترکیب آن تولید می شود. یکی از بارزترین صفات یک آجر نسوز خوب و مرغوب رنگ ثابت و طبیعی آن است و اینکه درون و بیرون آجر هم رنگ باشد ، همچنین رنگ و ساختار آجر در شرایط اقلیمی و آب و هوایی تغییر نکرده و مستحکم و پایدار باقی بماند. وجود این صفات در آجر آن را جز بهترین انتخاب در متریال های ساخت و ساز کرده است و زیبایی ساختمان را تضمین می کند.

آجر نسوز پلاک ساده انگلیسی از جمله آجر نماهای نسوز به حساب می آید که اگر قصد انتخاب آجر نمای نسوز انگلیسی را دارید می توان به جرأت بیان کرد که این محصول یکی از متنوع ترین آجرنماها در میان آجرنمای نسوز می باشد و دارای تنوع رنگ ،سایز و طرح می باشد و چیدمان این آجر به صورت رندوم ( یعنی به کار گیری رنگ های مختلف و متنوع در کنار هم) بسیار نمای زیبایی را پدید خواهد آورد.
تنوع این آجرنسوز در دارا بودن دانه های مشکی که به صورت پر دانه و یا کم دانه در محصول است و رنگ های متنوع در طیف رنگی روشن تا تیره است بسیار چشم گیر بوده و می تواند محصولی باشد که رضایت کامل مشتری را جلب نماید.

مشخصات فنی آجر نسوز پلاک ساده انگلیسی رندوم 320x70x25mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر نسوز پلاک ساده انگلیسی رندوم 310x70x27mm
رنگ : انگلیسی
طول : 32 سانتی متر
عرض : 7 سانتی متر
ضخامت : 2.5 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1200 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 20 عدد
تعداد در هر مترمربع : 38 عدد
وزن هر عدد : 1 کیلوگرم
وزن هر مترمربع : 39 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 55 مترمربع
ظرفیت خاور : 115 مترمربع
ظرفیت کامیون تک محور : 260 مترمربع
ظرفیت کامیون دو محور : 390 مترمربع
ظرفیت تریلی : 575 مترمربع
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×