آجر نسوز کامل قرمز انگلیسی 200x100x55mm A2

آجر نسوز کامل قرمز انگلیسی 200x100x55mm A2

آجر نسوز کامل قرمز انگلیسی 200x100x55mm A2

وضعیت: موجود
کد محصول: S707
برند محصول: آجر قصرطلایی
قیمت: (هر مترمربع
موجود

به دلیل تنوع رنگی در انواع آجر نمای قصر و همچنین کنتراست رنگی بسیار بالا مورد استفاده در نماهای امروزی یا مدرن و همینطور با کنتراست رنگی پایین تر جهت استفاده در نماهای سنتی کاربرد فراوان داشته و از این رو دست معماران خلاق را بسیار باز می گذارد. با گذشت سالیان متمادی آجر نسوز همچنان ویژگی های اصلی خود در تنوع رنگ ، زیبایی و مقاومت خود را حفظ کرده است و هنوز هم مدرن و امروزی و جز اصلی ترین متریال مورد استفاده در ساختمان ها می باشد که با فرم متناسب ظاهری توانسته است از اولویت طراحان در انتخاب طرح و مصالح باشد و مورد پسند معماران در کار خود است ؛ چرا که می توانند هر سلیقه ای را با به کار گیری آجر بر روی بنا پیاده کنند و دست طراحان را از این سو باز می گذارد.

علاوه بر این با توجه به اینکه حفظ ظاهر بنا و عمر مفید یک ساختمان حائز اهمیت است و استحکام کافی و عایق بودن متریال در شرایط جوی مختلف مثل یخبندان، باران و یا سایش بسیار مهم است، بنابراین باز هم به این نتیجه گیری خواهیم رسید که انتخاب آجرنسوز بهترین و مناسب ترین متریال در نماسازی می باشد.

از آنجا که مواد به کار رفته در آجر نسوز قصر به گونه ای است که این آجرها از جذب آب پایینی برخوردار هستند در نتیجه نسبت به آجرهای دیگر آلودگی را کمتر و دیرتر جذب می کنند. آجر نسوز قصر به دلیل مقاومت فشاری بالا در هنگام برش، لبه تیز خود را حفظ می کند. به دلیل استقامت آجر نسوز در دمای بالا و پخت کامل رنگ بندی های متنوعی به وجود آمده است و علل مهمی در مقابله با باران های اسیدی و نور خورشید شده است . نسبت تراکم این محصولات در مقایسه با آجرهای سفالی بسیار بیشتر است و از درجه حرارت بالاتری تقریبا 1500 درجه سانتی گراد برخوردار می باشد.

مشخصات فنی آجر نسوز کامل قرمز انگلیسی 200x100x55mm A2

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر نسوز کامل قرمز انگلیسی 200x100x55mm A2
رنگ : انگلیسی
طول : 20 سانتی متر
عرض : 10 سانتی متر
ضخامت : 5.5 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1200 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 5 عدد
تعداد در هر مترمربع : 48 عدد
وزن هر عدد : 2 کیلوگرم
وزن هر مترمربع : 96 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 22 مترمربع
ظرفیت خاور : 47 مترمربع
ظرفیت کامیون تک محور : 105 مترمربع
ظرفیت کامیون دو محور : 157 مترمربع
ظرفیت تریلی : 230 مترمربع
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×