آجر نسوز پلاک آنتیک شاموتی 310x70x27mm

آجر نسوز پلاک آنتیک شاموتی 310x70x27mm

وضعیت: موجود
کد محصول: A103
برند محصول: آجر قصرطلایی
قیمت: (هر مترمربع
موجود

مراحل تولید آجر نمای نسوز در کارخانه آجر قصر به این صورت می باشد که در ابتدا مواد معدنی که در در معادن اختصاصی موجود است به کارخانه ارسال می شوند و سپس این مواد که خاک های معدنی هستند توسط نقاله به خط تولید هدایت می شوند. در سال های گذشته برخی از کارخانه ها غربال گری را به صورت سنتی انجام می دانند؛ اما خوشبختانه امروزه با پیشرفت تجهیزات و تکنولوژی خط تولید ، این کار به صورت مکانیزه طی چند مرحله توسط دستگاههای غربال گری انجام می شوند و به سالن اصلی که مرحله آماده سازی است فرستاده می شوند. در این مرحله مواد اولیه برای آماده سازی وارد کوره هایی که با درجه معین هستند وارد شده و بعد وارد حوض های شاموت می شوند ، سپس در مرحله بعدی به مواد چسب اضافه شده و با کمک میکسرها کاملا مخلوط شده و در سیلوهایی ذخیره می گردند تا به مرحله پرس برسند.

آجر های نسوز قصر ضد حریق بوده و ماندگاری رنگ و ثبات رنگ بسیار بالایی دارند، آجر نسوز بالاترین مقاومت در برابر آتش در شرایط سخت حرارتی تا دمای ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد را دارد، بنابراین از این متریال در مناطقی که ارتباط مستقیم با حرارت شدید و آتش دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
محصولات نسوز که با ترکیبات متنوع و نامحدود مواد دیرگداز تولید می شوند بسیار متنوع می باشد و از جمله عناصری که در داخل مواد نسوز یافت می شود و این میزان پایداری بالا را به وجود می آورند عبارت اند از سیلیسیم SI ، آلومینیوم AL ، منیزیم Mg ، کلسیم Ca ، کرم Cr ، زیرکونیم Zr و کربن C و این عناصر اکسیدهای مفیدی نظیر Al2o3 – Sio2 – Zro2 – Mg o و Fe2 o را پدید می آورند که الز جمله عناصر و اکسیدهای اصلی صنایع نسوز هستند.

مشخصات فنی آجر نسوز پلاک آنتیک شاموتی 310x70x27mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر نسوز پلاک آنتیک شاموتی 310x70x27mm
رنگ : شاموتی
طول : 31 سانتی متر
عرض : 7 سانتی متر
ضخامت : 2.7 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1200 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 21 عدد
تعداد در هر مترمربع : 40 عدد
وزن هر عدد : 1.100 کیلوگرم
وزن هر مترمربع : 44 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 48 مترمربع
ظرفیت خاور : 90 مترمربع
ظرفیت کامیون تک محور : 230 مترمربع
ظرفیت کامیون دو محور : 350 مترمربع
ظرفیت تریلی : 520 مترمربع
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×