آجر شیل پلاک آنتیک پرتغالی 265x65x25mm

آجر شیل پلاک آنتیک پرتغالی 265x65x25mm

آجر شیل پلاک آنتیک پرتغالی 265x65x25mm

وضعیت: ناموجود
کد محصول: A1502
برند محصول: آجر قصرطلایی

آجر شیل نما آنتیک پرتغالی سایز 26.5x6.5cm در ضخامت 2.5 سانـتی متر 

Antique Orange Facade Shale Brick 265x65x25mm

 

مهمترین ویژگی یک ساختمان با نمای آجر شیل و آجر نسوز، توانایی آن در مقاومت در برابر زمان و حتی در شرایط شدید اقلیمی است. با به کارگیری آجر شیل آنتیک کارهای اضافی همچون نقاشی کردن، درزگیری و یا دیگر هزینه های بالا را فراموش کنید زیرا آجرنسوز و آجرشیل در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم می باشند و بدون هیچ گونه تعمیر و نگهداری، عملکرد بدون عیب و نقص آن برای یک عمر باقی خواهد ماند .برای خلق نمایی زیبا با استفاده از آجر شیل پلاک آنتیک پرتغالی می توانید نمای ساختمانتان را به صورت لایه مشبک اجرا کنید، به این صورت که به جای کار گذاشتن آجر به صورت عمودی، می توان از شکل افقی آن استفاده کرد و با این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه های ساخت نما ظاهری شیک و متفاوت برای ساختمان ایجاد کرد.

آجر های نمای نسوز در محیط های مختلفی از جمله شومینه ها ، دیوارهای باغ و دیوارهای دو جداره و عایق ، پوشش دیوارهای بیرونی ساختمان و حتی نما دهی به دیوارهای داخلی منزل مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از متریال آجر نسوز در ظاهر ساختمان دست طراح و معمار را در انتخاب رنگ های متنوع و حتی ترکیب آجر نسوز با متریال های دیگر در نما باز می گذارد و می توانند آزادانه آجر نسوز را به سلیقه خود با محصولات دیگر و حتی با آجر های دیگر در رنگ های روشن و تیره و حتی در کنار شیشه و آلمینیوم و چوب ترکیب نمایند و ظاهری خاص و زیبا را در نمای ساختمان خود پدید آورند. امروزه مالکین و سازنندگان ساختمان ها برای خاص بودن به دنبال متریالی ویژه هستند که از این دسته می توان آجر های شیل و آجر رسی را به عنوان خاص ترین ها در اجرای طرح های ساختمانی تلقی کرد. 

آجر پلاک آنتیک به دلیل ترکیب چند نوع خاک و میزان مصرف کم و یا زیاد از هر نوع خاک از تنوع رنگ زیادی برخوردار است و به همین دلیل مورد استقبال بسیار زیادی است. آجر نماهای پرتغالی را می توان برای ساخت بناهای تاریخی و نماهای بیرونی و داخلی ساختمان ها استفاده کرد. پایه اصلی تولید این نوع آجر نما ، از ترکیب خاک شیل ، سنگ شیل و خاک رس است. این ترکیب با فرآیند مورد نظر تبدیل به آجر نما پرتغالی ترکیب می‌شود.

آجر شیل قصر از محبوب ترین نماها در صنعت ساختمانی به شمار می آید که استفاده و کاربر آن در کنار طرح ها و شکل های مختلف آن باعث خلق نمایی زیبا می شود، طراحی نما با آجر های شیل کارخانه آجر قصر می تواند خلاقیت و طبع خاصی ببخشد.

مشخصات فنی آجر شیل پلاک آنتیک پرتغالی 265x65x25mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر شیل پلاک آنتیک پرتغالی 265x65x25mm
رنگ : پرتغالی
طول : 26 سانتی متر
عرض : 6.5 سانتی متر
ضخامت : 2.5 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1000 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 33 عدد
تعداد در هر مترمربع : 50 عدد
وزن هر عدد : 950 گرم
وزن هر مترمربع : 47 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 44 مترمربع
ظرفیت خاور : 84 مترمربع
ظرفیت کامیون تک محور : 211 مترمربع
ظرفیت کامیون دو محور : 316 مترمربع
ظرفیت تریلی : 464 مترمربع
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×