آجر شیل پلاک رستیک گلبهی رندوم 310x70x27mm

آجر شیل پلاک رستیک گلبهی رندوم 310x70x27mm

وضعیت: ناموجود
کد محصول: R1601
برند محصول: آجر قصرطلایی

آجرنمای شیل رستیک گلبهی رندوم ابعاد 31x7cm در ضخامت 2.7 سانتی متر

Rustic Peach Random Shale Brick 310x70x27mm

 

همکاران ما در کارخانه آجر نسوز قصر بعد از تحقیقات بر روی مواد تشکیل دهنده گیاهی و معدنی اقدام به تولید محصولات گسترده و وسیعی از رنگ ها ، سایز ها و طرح ها در آجر نسوز کرده اند که برای مکان های متفاوت و کاربردهای متنوع از جمله آجر نسوز نما ، آجر نسوز کف ، آجر شیل نما ، آجر شیل کف و آجر رسی کرده اند. مهمترین عامل در خرید خوب شناخت محصول و نیاز شخصی تؤام با آینده نگیری است. پس در هنگام خرید آجر نما , آجر نسوز , آجر سنتی , آجر نسوز نما , آجر قزاقی و… لازم است خوب بدانید برای چه منظوری میخواهید خرید کنید و چه قرار است در چه شرایطی مورد استفاده قرار گیرد. خرید انواع آجرهای نسوز و آجر شیل را با آجرقصر تجربه نمایید.

آجر شیل تولید شده در آجر قصر ، مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. افزایش درصد مواد اکسید آهن و آلومینیوم در ساخت آجر شیل می تواند باعث افزایش مقاومت فشاری در این آجر شود. در مجموع آجر شیل نسبت به آجر نمای دیگر به خصوص آجر رسی بسیار بهتر می باشد مخصوصا از لحاظ جذب آب،مقاومت و استحکام ، ابعاد و ثبات رنگی ، تحمل در برابر یخ زدگی و بسیاری عوامل دیگر در درجه ی بالاتر و بهتری قرار دارد. 

آجر شیل ساخته شده دارای رنگ ثابت و بدون هیچ تغییر رنگی در طول زمان است ، بنابراین مقاومت مکانیکی بالا و جذب آب بالایی داشته و شوره نمیزند و در شرایط آب و هوایی متغییر در زمستان و در مناطق سردسیر کوهستانی و بارانی مقاومت بالایی دارد، در نتیجه مشکلات آجر نسوز سنتی که از خاک رس تهیه می شود ، مانند تغییر رنگ ، مقاومت پایین وجذب آب را نخواهد داشت . محصولات کارخانه آجر قصر مشابه ایرانی ندارند ، منظور از تشابه ظاهری و شکل و ابعاد نیست بلکه شباهت در کارایی و دوام می باشد. آجر نمای شیل دارای تنوع رنگی بسیار متنوعی است و طرح ها و ابعاد مختلف با توجه به سلایق متفاوت مخاطبان تولید می شود . در تولید آجر شیل از پودر رنگ شیل به کار گرفته می شود .آجر شیل از ترکیب سنگ های رسوبی و معدنی تشکیل میشود و کیفیت بسیار بالایی در محصولات دارد و باعث استفاده بیشتر از خاک سنگ در تولید آجر نما نسوز شده است.

مشخصات فنی آجر شیل پلاک رستیک گلبهی رندوم 310x70x27mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر شیل پلاک رستیک گلبهی رندوم 310x70x27mm
رنگ : گلبهی روشن
طول : 31 سانتی متر
عرض : 7 سانتی متر
ضخامت : 2.7 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1000 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 21 عدد
تعداد در هر مترمربع : 40 عدد
وزن هر عدد : 1.100 کیلوگرم
وزن هر مترمربع : 44 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 48 مترمربع
ظرفیت خاور : 90 مترمربع
ظرفیت کامیون تک محور : 230 مترمربع
ظرفیت کامیون دو محور : 350 مترمربع
ظرفیت تریلی : 520 مترمربع
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×