آجر نسوز پلاک صخره ای رندوم (مشکی-قهوه ای-شاموتی) 70x70mm

آجر نسوز پلاک صخره ای رندوم (مشکی-قهوه ای-شاموتی) 70x70mm

وضعیت: ناموجود
کد محصول: CA3401
برند محصول: آجر قصرطلایی

در صورت استفاده از آجر‌های نسوز با فرمولاسیون استاندارد، می‌توان اطمینان داشت، نمای ساختمان چندین سال جذاب و همانند روز اول باقی می‌ماند‌. آجر قصر با انواع آجر های نسوز و قیمت ارزان و با کیفیت در سراسر ایران محصولات خود را به مشتریان عرضه می نماید. ساختمان سازی با استفاده از آجرهای نسوز دارای جذابیت ویژه ای می باشد که امروزه مزایای بی شمار آن باعث شده تا معماران و مهندسان از این متریال در اجرای زیباترین نماهای ساختمانی بهره مند گردند.

اندازه و اشکال متفاوت آجر نسوز که اغلب در جهت کاربردهای زیبایی و تزئینی نیز مورد استفاده قرار می گیرد می توانند برای جذابیت بیشتر نما با یکدیگر ترکیب شوند. همچنین میتوان از رنگ های ملات بندکشی (ملات اتصالی بین تک تک آجرها) که متنوع هستند استفاده کرد و تأثیر دوچندان آن را در ظاهر کار مشاهده نمود. برای مثال ملات رنگ سفید بین آجرها ی نسوز تیره رنگ کنتراست را افزایش داده و شکل آجر را برجسته تر می کند و یا اینکه بندکشی با فاصله زیاد از آجر می تواند سایه زیادی را ایجاد کند و حتی خطهای عمودی و افقی آجرکاری را از هم جدا نماید و کار پرقدرتی را به نمایش بگذارد. توجه نمایید که نوع بندکشی آجر ها می تواند تأثیر فراوانی در ظاهر و ایجاد سایه در نمای آجر کند ، بنابراین با انتخاب مناسب بندکشی می توانیم سایه را به حداقل رسانده و جلوه زیباتری در کار به وجود آوریم .

از آنجا که مواد به کار رفته در آجر نسوز قصر به گونه ای است که این آجرها از جذب آب پایینی برخوردار هستند در نتیجه نسبت به آجرهای دیگر آلودگی را کمتر و دیرتر جذب می کنند. آجر نسوز قصر به دلیل مقاومت فشاری بالا در هنگام برش ، لبه تیز خود را حفظ می کند، همچنین گستره رنگی منحصر به فرد، به همراه تن های رنگی آجر نسوز ظاهری زیبا به هر ساختمانی می بخشد.

آجرهای تولیدی آجر قصر علاوه بر مقاوت حرارتی، مقاومت فشاری، کیفیت پایدار، ماندگاری و انعطاف پذیری در برابر شرایط مختلف اقلیمی را دارا می باشند که این خصوصیات از جمله عواملی هستند که کاربرد آجر شیل را در نمای ساختمان ها سبب شده اند.

مشخصات فنی آجر نسوز پلاک صخره ای رندوم (مشکی-قهوه ای-شاموتی) 70x70mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر نسوز پلاک صخره ای رندوم (مشکی-قهوه ای-شاموتی) 70x70mm
طول : 7 سانتی متر
عرض : 7 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1200 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 102 عدد
تعداد در هر مترمربع : 156 عدد
وزن هر عدد : 350 گرم
وزن هر مترمربع : 54 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 39 مترمربع
ظرفیت خاور : 74 مترمربع
ظرفیت کامیون تک محور : 185 مترمربع
ظرفیت کامیون دو محور : 280 مترمربع
ظرفیت تریلی : 408 مترمربع
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×