آجر نسوز پلاک ساده شاموتی رندوم 260x55x25mm

آجر نسوز پلاک ساده شاموتی رندوم 260x55x25mm

وضعیت: موجود
کد محصول: S301
برند محصول: آجر قصرطلایی
قیمت: (هر مترمربع
موجود

آجر نما نسوز ساده شاموتی رندوم سایز 26x5.5cm در ضخامت 2.5 سانـتی متر 

Simple Random Color Refractory Brick 260x55x25mm

 

آجر نسوز پلاک ساده شاموتی با طول 26 سانتی متر ، عرض 5.5 سانتی متر و ضخامت 2.5 سانتی متر می باشد. ماده اولیه تولیدات آجرقصر خاک های فلدسپات ، کائولن و بال کلی می باشد. آجرهای کارخانه آجر قصر با گاز شهری و در کوره های سنتی و تونلی پخت می شوند. مدت زمان پخت این محصولات 48 تا 72 ساعت بوده و درجه حرارت آنها حدود 1200 درجه سانتیگراد می باشد. وزن هر آجر ساده شاموتی 750 گرم و وزن در هر مترمربع آن 43 کیلوگرم است. ظرفیت حمل آجر ساده شاموتی با ابعاد 260x55x25 mm با ماشین نیسان حدود 50 مترمربع و ظرفیت کامیون تک محور 230 مترمربع از این آجر است. آجرهای تولیدی در کارخانه آجر قصر در بسته بندی کارتنی و به صورت سلفون کشی شده عرضه می شوند. تعداد در هر بسته بندی از این آجر 28 عدد و در هر مترمربع آن 57 عدد محاسبه می گردد.

مصالح و مواد به کار برده در یک ساختمان در کار ساخت بنا بسیار پر اهمیت بوده و علاوه بر اینکه باید مستحکم و مقاوم باشند باید در برابر رطوبت ، حرارت و باران نیز مقاوم باشد. با توجه به اینکه امروزه پیشرفت های چشمگیری در زمینه صنعت ساختمان شکل گرفته است ، آجر نسوز را میتوان یکی از جدیدترین آجرهای مورد استفاده در بناهای نو دانست.

اصلی ترین چیدمان در آجر نسوز الگویی است که در آن آجرهای نسوز در کنار یکدیگر چیده می شود که اصطلاحا آچرچین نامیده می شوند که یک ردیف آجر کامل است و در هر ردیف به اندازه نصف آجر از ردیف قبلی و ردیف بعدی اختلاف وجود دارد. با توجه به اینکه آجر نسوز نمای قصر با طیف رنگی متنوعی که همگی از رنگ های زنده و زیبا تولید شده اند و میتوان بدون اغراق این مهم را از بارزترین صفات آجر نسوز دانست ، عامل زیبایی و منظره چشم نوازی را در نمای ساختمان را ایجاد می کند که با نگاه طولانی مدت به آن چشم بیننده هیچ گونه احساس خستگی نخواهد کرد. همچنین کارخانه آجر نسوز قصر با توجه به کسب مقام متنوع ترین کارخانجات تولیدی آجر نسوز از بیشترین تن رنگی در محصولات خود بهره مند است که این رنگ بندی شامل رنگ های سفید صدفی ، شاموتی ، گرانیتی ، قرمز روشن ، قرمز تیره ، گلبهی ، کرم قهوه ای ، قهوه ای ، طوسی ، مشکی و رنگ های رندوم بسیار دیگری می باشد.

 

نقاط قوت

    نصب آسان و راحت 
    دوام بالا در برابر آتش 
    ابعاد دقیق و منظم
    قیمت مناسب

    طراحی زیبا و با دوام

مشخصات فنی آجر نسوز پلاک ساده شاموتی رندوم 260x55x25mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر نسوز پلاک ساده شاموتی رندوم 260x55x25mm
رنگ : شاموتی
طول : 26 سانتی متر
عرض : 5.5 سانتی متر
ضخامت : 2.5 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1200 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 20 عدد
تعداد در هر مترمربع : 57 عدد
وزن هر عدد : 750 گرم
وزن هر مترمربع : 43 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 50 مترمربع
ظرفیت خاور : 104 مترمربع
ظرفیت کامیون تک محور : 230 مترمربع
ظرفیت کامیون دو محور : 350 مترمربع
ظرفیت تریلی : 520 مترمربع
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×