آجر نسوز پلاک صخره ای انگلیسی 100x100mm

آجر نسوز پلاک صخره ای انگلیسی 100x100mm

وضعیت: موجود
کد محصول: CA601
برند محصول: آجر قصرطلایی
قیمت: (هر مترمربع
موجود

آجرنما نسوز صخره ای انگلیسی ابعاد 31x7 سانتی متر

Rocky English FireProof Brick 310x70mm

 

اندازه و اشکال متفاوت آجر نسوز که اغلب در جهت کاربردهای زیبایی و تزئینی نیز مورد استفاده قرار می گیرد می توانند برای جذابیت بیشتر نما با یکدیگر ترکیب شوند. همچنین میتوان از رنگ های ملات بندکشی (ملات اتصالی بین تک تک آجرها) که متنوع هستند استفاده کرد و تأثیر دوچندان آن را در ظاهر کار مشاهده نمود. برای مثال ملات رنگ سفید بین آجرها ی نسوز تیره رنگ کنتراست را افزایش داده و شکل آجر را برجسته تر می کند و یا اینکه بندکشی با فاصله زیاد از آجر می تواند سایه زیادی را ایجاد کند و حتی خطهای عمودی و افقی آجرکاری را از هم جدا نماید و کار پرقدرتی را به نمایش بگذارد.

توجه نمایید که نوع بندکشی آجر ها می تواند تأثیر فراوانی در ظاهر و ایجاد سایه در نمای آجر کند ، بنابراین با انتخاب مناسب بندکشی می توانیم سایه را به حداقل رسانده و جلوه زیباتری در کار به وجود آوریم .

از آنجا که مواد به کار رفته در آجر نسوز قصر به گونه ای است که این آجرها از جذب آب پایینی برخوردار هستند در نتیجه نسبت به آجرهای دیگر آلودگی را کمتر و دیرتر جذب می کنند. آجر نسوز قصر به دلیل مقاومت فشاری بالا در هنگام برش ، لبه تیز خود را حفظ می کند، همچنین گستره رنگی منحصر به فرد، به همراه تن های رنگی آجر نسوز ظاهری زیبا به هر ساختمانی می بخشد.

طرفداران آجر نسوز می توانند با سلیقه های خلاق و ایده پرداز خود با استفاده از رنگ بندی های متفاوت و متنوع آجر ، ترکیب رنگی جذابی را خلق نمایند و سبک منحصر به فرد خود را بر روی نمای ساختمان خود پیاده سازی کنند. افتخار گروه تولیدی قصر این است که زیبایی و گرمای آجرهای نسوز و ترکیب رنگ بندی مختلف باعث می شود تا مرزی برای ایده پردازی مخاطب وجود نداشته باشد و بتوان شاهد خلاقیت کارپردازان در این زمینه باشد. ساختار اصلی آجر نسوز نوعی چینی است که از انواع خاک های نسوز تولید می شود، در واقع آجر نسوز قصر همان سرامیک با کیفیت است که نسبت به آجر سفالی متراکم تر ، مقاوم تر و با ظرافت بیشتری است و در برابر عوامل محیطی مقاوم بوده و به هیچ وجه شوره نمیزند.

مشخصات فنی آجر نسوز پلاک صخره ای انگلیسی 100x100mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر نسوز پلاک صخره ای انگلیسی 100x100mm
رنگ : انگلیسی
طول : 10 سانتی متر
عرض : 10 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1200 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 40 عدد
تعداد در هر مترمربع : 85 عدد
وزن هر عدد : 550 گرم
وزن هر مترمربع : 46 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 46 مترمربع
ظرفیت خاور : 87 مترمربع
ظرفیت کامیون تک محور : 218 مترمربع
ظرفیت کامیون دو محور : 326 مترمربع
ظرفیت تریلی : 480 مترمربع
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×