آجر نسوز پلاک آنتیک قهوه ای 200x200x27mm

آجر نسوز پلاک آنتیک قهوه ای 200x200x27mm

وضعیت: موجود
کد محصول: A1004
برند محصول: آجر قصرطلایی
قیمت: (هر مترمربع
موجود

عوامل مختلفی در تخریب آجرها مؤثر هستند به طور مثال ضربه ، سایش ، حمله های شیمیایی و بار میکانیکی زیاد و شرایط جوی گوناگون دخیل هستند. خوشبختانه آجرهای نسوز به دلیل انتخاب از خاک های مخصوص نسوز و پخت ویژه باعث گردیده اند ماندگاری رنگ و ثبات بیشتری داشته باشند و آجرهای نسوز کارخانه قصر بتواند بهترین نوع آجرنسوز با بالاترین کیفیت را عرضه نماید. آجرهای نسوز قصر ضد حریق بوده و ماندگاری رنگ و ثبات رنگ بسیار بالایی دارند، آجر نسوز بالاترین مقاومت در برابر آتش در شرایط سخت حرارتی تا دمای ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد را دارد بنابراین از این متریال در مناطقی که ارتباط مستقیم با حرارت شدید و آتش دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرید.

آجر نسوز پلاک آنتیک قهوه ای یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات این شرکت است و از نظر زیبایی منحصر به فرد است. این نوع آجر به بهترین کیفیت به صنعت مصالح ساختمانی ارائه می شود. آنچه آجر نسوز قصر را متمایز می کند کیفیت بسیار خوب و زیبایی این محصول می باشد. این محصول هم یکی از انواعی است که در صنعت ساختمان کاربرد زیادی دارد و جزء پر استفاده ترین مصالح ساختمانی می باشد. علاوه بر آن دانه بندی خاص این آجر است که آن را از آجرهای رسی معمول متمایز کرده و ترکیب رنگی متفاوتی را در نمای ساختمان به وجود می آورد. محصول آجر نسوز بیشتر در مناطقی که دمای هوا به نسبت خیلی پایین است استفاده می شود زیرا در زمستان و یخ بندان مقاومت بالاتری دارد. هم چنین در شهرهایی که آلودگی هوا زیاد است می توان از این نوع آجر استفاده کرد که در برابر جذب آلودگی مقاوم هستند. هم چنین در شهرها و مناطق مرطوب و شرجی به دلیل مقاومت در برابر رطوبت امکان استفاده از این نوع آجر وجود دارد.

ساختار اصلی آجر نمای نسوز خاک چینی (KAOLIN) و نسوز است که به دلیل استفاده از این خاک ظریف و متراکم است و به دلیل مقاوت بالای و شرایط آب و هوایی و ماندگاری از آن در کوره ها و شومینه ها و در هر شرایط آب و هوایی ، در معماری داخلی و خارجی ساختمان ها از آن استفاده می شود.

مشخصات فنی آجر نسوز پلاک آنتیک قهوه ای 200x200x27mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر نسوز پلاک آنتیک قهوه ای 200x200x27mm
رنگ : قهوه ای
طول : 20 سانتی متر
عرض : 20 سانتی متر
ضخامت : 2.7 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1200 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 11 عدد
تعداد در هر مترمربع : 23 عدد
وزن هر عدد : 2 کیلوگرم
وزن هر مترمربع : 50 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 42 مترمربع
ظرفیت خاور : 80 مترمربع
ظرفیت کامیون تک محور : 200 مترمربع
ظرفیت کامیون دو محور : 300 مترمربع
ظرفیت تریلی : 440 مترمربع
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×