آجر نسوز پلاک رستیک قهوه ای 600x100x30mm

آجر نسوز پلاک رستیک قهوه ای 600x100x30mm

وضعیت: موجود
کد محصول: R1003
برند محصول: آجر قصرطلایی
قیمت: (هر مترمربع
موجود

علاوه بر اینکه از آجر در نمای بیرونی استفاده های فراوانی می شود و اکثریت ساختمان های امروزی نمای آجر نسوز کار شده اند ، آجر نما نسوز در داخل خانه هم کاربرد دارد و طراحان دکوراسیون و معماران خوش ذوق از آجر نسوز در اتاق نشیمن ، حمام و اتاق خواب و ... استفاده می کنند. و با ذکر این موضوع که آجر نسوز مقاومت بالایی در برابر گرما و حرارت دارد به غیر از مصارف خانگی ، در صنعت نیز قابل استفاده می باشد. برای مثال استفاده در کوره ها و تمامی صنعت هایی که با دمای بالا کار می کنند از آجر نسوز استفاده می کنند زیرا آجرهای نسوز تقریبا در دمای ۱2۰۰ درجه سانتی گراد تولید می شوند و در مقایسه با انواع آجر نما ها در مقابل شوره و تغییر رنگ کیفیت خوبی دارند و از مقاوت بالا و حفظ ویژگی فیزیکی و شیمیایی در دماهای بالا برخوردار هستند ، به خاطر داشتن این ویژگی است که از آن در شومینه ها ، کوره ها و در ساختمان هایی که در شرایط آب و هوایی نامناسبی هستند استفاده های بسیاری می شود.با توجه به مطالب گفته شده استفاده از آجرهای نسوز علاوه داشتن زیبایی می‌تواند بسیار مقرون به صرفه باشد و با استفاده از این آجرهای ساختمانی مقاوم و ماندگار داشته باشید.

یک آجر استاندارد باید کاملاً پخته و یکنواخت شده باشد و در برخورد با آجر دیگر صدای زنگ دار ایجاد کند ، میزان مقاومت فشاری آن دست کم ۸۰% مقادیر مندرج در استاندارد ایرانی شماره ۷ باشد.آجر استاندارد می بایست جذب آب آن حدود مقادیر تعیین شده در استاندارد باشد، در غیر این صورت مصرف آن فقط در اجزائی از ساختمان که در معرض رطوبت قرار نمی‌گیرند، قابل استفاده است.
مصرف تکه آجرنسوز فقط در قسمت پشت کار و درون کار مجاز است و می توان از آن فقط در مکان هایی استفاده نمود که آجرکامل و درست به کار گرفته نمی شود مثلا آجر سه قد (سه چهارم آجر)، نیمه (یک دوم آجر)، چارک (آجر) و کلوک (پاره آجر) و یا آجرهای نما که دارای آلوئک یا ترک هستند در نمای بیرونی قابل استفاده نمی باشند. ما در کارخانه آجر نسوز قصر ، آجرها را مورد آزمایش یخ زدگی قرار می دهیم و از صحت و سلامت آجر ها در برابر یخ زدگی و خرابی های ظاهری مانند ورقه شدن، ترک خوردن و خرد شدن اطمینان حاصل می کنیم.

مشخصات فنی آجر نسوز پلاک رستیک قهوه ای 600x100x30mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر نسوز پلاک رستیک قهوه ای 600x100x30mm
رنگ : قهوه ای
طول : 60 سانتی متر
عرض : 10 سانتی متر
ضخامت : 3 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1200 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 7 عدد
تعداد در هر مترمربع : 16 عدد
وزن هر عدد : 3.200 کیلوگرم
وزن هر مترمربع : 51 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 40 مترمربع
ظرفیت خاور : 78 مترمربع
ظرفیت کامیون تک محور : 195 مترمربع
ظرفیت کامیون دو محور : 300 مترمربع
ظرفیت تریلی : 430 مترمربع
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×