آجر شیل ال پرتغالی 265x65x130mm

آجر شیل ال پرتغالی 265x65x130mm

آجر شیل ال پرتغالی 265x65x130mm

وضعیت: ناموجود
کد محصول: L1502
برند محصول: آجر قصرطلایی

اگر در صدد بازسازی و تغییر خانه ، ویلا ، باغ ، حیاط و یا دکوراسیون داخلی منازل خود می باشید به شما استفاده از آجرهای شیل گروه تولیدی قصر را پیشنهاد می دهیم. بسیاری از مهندسین طراح خوش ذوق و همچنین مشتریان با سلیقه آجر قصر همیشه به دنبال جدیدترین و متنوع ترین محصولات آجری می گردند. این افراد استفاده از محصولات ما را برای جذابیت بخشیدن به دکوراسیون پروژه خود در اولویت اصلی خود قرار می دهند.

مواد استفاده شده در آجرهای شیل قصر از قابلیت حفظ خصوصیات شیمیایی و فیزیکی بهره مند هستند و در دمای بالا و شرایط محیطی بسیار مقاوم هستند. هرچند که دارا بودن قدرت پایداری در درجه حرارت زیاد یک عامل تعیین کننده برای یک ماده دیرگداز است اما انتظار می رود که آجر شیل در مقابل نیروهای مخرب دیگر نیز که شرایط مختلف موجود است ، مقاوت داشته باشد. از آجر شیل نیز به عنوان پوشش مناسب کف ساختمان می توان استفاده کرد. علاوه بر ویژگی ظاهری ، از کاربرد های دیگر آجر شیل می توان به عنوان عایق کف ساختمان هم اشاره کرد که مهمترین ویژگی این آجرها مقاومت در برابر حرارت و آتش است و به همین دلیل نیز به آن ، آجرنسوز گفته می شود و باعث ایمنی بیشتر ساختمان می گردد. به دلیل انتقال حرارت بسیار پایین ، آجرنمای نسوز قصر باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی و بهینه سازی آن می شود.

از دیگر استفاده های آجر شیل نما قصر در بناهای تاریخی و مدرن امروزی نیز می توان به کار برد اما با توجه به اینکه قدمت آجر شیل و نسوز به صدها سال پیش بر می گردد و از دیرباز در ساخت تخت جمشید و نماهای قدیمی آن ها را مشاهده کرده ایم نیز در نماهای امروزی با پیشرفت تکنولوژی و ذوق و سلیقه طراحان نماهای مدرن هم مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل آنکه در گذشته از هیچ گونه تکنولوژی جهت طراحی و شبیه سازی نما با استفاده از آجر نسوز بهره نبرده اند و بدون هیچ برنامه ای به صورت آزمون و خطا این نوع آجر در طرح ها و رنگ های محدود تولید می شد.

مشخصات فنی آجر شیل ال پرتغالی 265x65x130mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر شیل ال پرتغالی 265x65x130mm
رنگ : پرتغالی
طول بزرگ : 26.5 سانتی متر
طول کوچک : 13 سانتی متر
عرض : 6.5 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1000 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 24 عدد
تعداد در هر مترطول : 14 عدد
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×