آجر شیل ال پرتغالی 220x55x100mm

آجر شیل ال پرتغالی 220x55x100mm

آجر شیل ال پرتغالی 220x55x100mm

وضعیت: ناموجود
کد محصول: L1501
برند محصول: آجر قصرطلایی

چیدمان آجر می تواند نمای بسیار منحصر به فردی به منزلتان بدهد ، در ادامه چند نوع چیدمان خاص و زیبا از انواع آجرنسوز بر روی نمای بیرونی یا داخلی ساختمان را بیان می کنیم:


نمای آجر چرخشی: در این گونه نماها آجرها به صورت عمودی و افقی کار گذاشته می شوند تا علاوه بر ایجاد خلاقیت حس چرخش دیوار و پویا بودن سازه درذهن ایجاد شود. استفاده از آجر به این شکل باعث کاهش سر و صدای ورودی و همچنین گرما می شود و برای استفاده در نقاط گرمسیر مناسب است. برای استفاده در نما های بزرگ مقرون به صرفه و زیباست.
نمای موج دار: این نوع نما برای معماری کلاسیک و مدرن مناسب است. در این نماها با پس و پیش کار گذاشتن تکه های آجر به نما حس حرکت و موج می دهد.
نمای یک دست: نوع دیگری از استفاده از آجر، کاربرد صاف و یکدست آن است که یکی از رایج ترین شیوه ها در کار با آجر است. این شیوه به نما شکل و جلوه ساده و در عین حال خاصی می بخشد و از دور یکدست به نظر می آید، اما با نزدیک شدن شکل آجرها مشخص می شود.
نمای چهل تکه: آجرها در رنگ های مختلف به سهولت قابل تهیه و دسترسی هستند. میتوان با استفاده از رنگ های متفاوت و ترکیب رنگ های گوناگون ظاهری جذاب برای نما پدید آورد و هرچه تضاد رنگ بیشتر باشد توجه بیشتری را جلب خواهد کرد.

نمای حفره دار: یکی دیگر از راه های ایجاد خلاقیت و شکل متفاوت در نماهای آجری با استفاده از ایجاد سوراخ و حفره بین قطعه های آجر است. در این روش میتوان شکل های بسیار متفاوت ایجاد کرد و نما را از ظاهر یکدستی و کسالت خارج کرد و تنوع داد.
نمای لایه مشبک: این نما به این صورت می باشد که به جای کار گذاشتن آجر به صورت عمودی، می توان از شکل افقی آن استفاده کرد و با این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه های ساخت نما ظاهری شیک و متفاوت برای ساختمان ایجاد کرد.
نمای پیکسلی: می توان با در نظر گرفتن تکه های آجر به شکل پیکسل برای ایجاد شکل در نما استفاده کرد. ساخت نما های گرد، گنبدی و دایره وار، شکل دار و... را می شود با استفاده از آجر بر روی نمای مورد نظر ایجاد کرد.

مشخصات فنی آجر شیل ال پرتغالی 220x55x100mm

مشخصات
مشخصات
نام محصول : آجر شیل ال پرتغالی 220x55x100mm
رنگ : پرتغالی
طول بزرگ : 22 سانتی متر
طول کوچک : 10 سانتی متر
عرض : 5.5 سانتی متر
نوع خاک : ترکیبی از خاکهای بالكلی ، كائولن و فلدسپات
فرآیند تولید : گاز شهری (کوره سنتی و تونلی)
مدت زمان پخت در کوره : 48 تا 72 ساعت
درجه حرارت پخت : 1000 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی : کارتن
تعداد در هر بسته بندی : 30 عدد
تعداد در هر مترطول : 16 عدد
وزن هر عدد : 1 کیلوگرم
وزن هر مترطول : 16 کیلوگرم
ظرفیت نیسان : 132 مترطول
ظرفیت خاور : 250 مترطول
ظرفیت کامیون تک محور : 625 مترطول
ظرفیت کامیون دو محور : 938 مترطول
ظرفیت تریلی : 1375 مترطول
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×