درباره ما

فروشگاه اینترنتی آجر نسوز قصرطلایی به عنوان اولین بازار واقعی اینترنتی (آجر نسوز و شیل) کشور، فعالیت خود را در سال ۱۳۹6 آغاز نموده است. گروه آجر قصرطلایی، مجموعه ای پیشرو در حوزه مصالح ساختمانی نمای ساختمان و فروش اینترنتی آن است که از جمله دیگر محصولات خود می توان به انواع آجر نسوز ، شیل یا طرح نسوز و آجر رسی نیز اشاره نمود. تلاش تیم آجر قصر طلایی همواره برای ایجاد بستری متفاوت و کارآمد در حوزه تجارت الکترونیک برای خریداران و فروشندگان این نوع از محصولات ساختمانی بوده است.

 

خریداران از سراسر ایران می توانند به سادگی به بیش از 20 نوع کلی آجر و بیش از صدها رنگ و ابعاد مختلف آجر نسوز و شیل از برند آجر قصرطلایی دسترسی داشته باشند و آنها را مورد بررسی قرار داده و به سادگی خرید نمایند. آجر قصرطلایی در مدل کسب و کار بازار اینترنتی (marketplace) اقدام به بسته بندی و همچنین ارسال انواع محصولات خود در حجم زیاد برای صادرات و حجم کم برای مصرف کنندگان داخلی کشور با ایجاد بستری مناسب برای خریداران ، معماران خوش ذوق و همچنین فروشندگان محصولات آجرنما امکان فروش و نمایش محصولات مختلف را فراهم می آورد. در این مسیر کنترل و نظارت بر انتخاب محصول مناسب توسط مشتری ، ارسال سریع و دقیق محصول خریداری شده و همچنین رساندن سالم و با دقت آن به مقصد امری بسیار دشوار بوده و نیازمند سیستم نظارتی قدرتمندی ست که فروشگاه آجر قصر با ایجاد این سیستم نظارتی و کنترلی هر روز در تلاش برای کسب رضایت مشتری و مصرف کننده نهایی ست.

   هدف ما

 

ما هر روز در تلاشیم بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت برای مشتریان فراهم آوریم و با ساخت اکویستمی کار آفرین، رشد هزاران تامین کننده را میسر سازیم.

آخرین اخبارآرشیو اخبار...
تولید ۵۰ هزار واحد مسکونی ارزان قیمت 12 اسفند 1399 442

تفاهم‌نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی و یکی از بانک های عامل در قالب تولید مسکن ارزان قیمت و طرح اقدام ملی مسکن به امضا رسید.

آخرین مقالاتآرشیو مقالات...
استفاده از آجر نسوز در پوشش کف و نمای ساختمان 16 اسفند 1399 930

مهم ترین استفاده از آجر نسوز در نمای ساختمان است اما علاوه بر نمای ساختمان در پوشش کف ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این آجرها ظاهری مطلوب دارند و به خاطر مقاومت بالایی که در برابر سرما و گرما دارند گزینه مناسبی برای استفاده در نمای ساختمان است.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×