درباره ما

فروشگاه اینترنتی آجر نسوز قصرطلایی به عنوان اولین بازار واقعی اینترنتی (آجر نسوز و شیل) کشور، فعالیت خود را در سال ۱۳۹6 آغاز نموده است. گروه آجر قصرطلایی، مجموعه ای پیشرو در حوزه مصالح ساختمانی نمای ساختمان و فروش اینترنتی آن است که از جمله دیگر محصولات خود می توان به انواع آجر نسوز ، شیل یا طرح نسوز و آجر رسی نیز اشاره نمود. تلاش تیم آجر قصر طلایی همواره برای ایجاد بستری متفاوت و کارآمد در حوزه تجارت الکترونیک برای خریداران و فروشندگان این نوع از محصولات ساختمانی بوده است.

 

خریداران از سراسر ایران می توانند به سادگی به بیش از 20 نوع کلی آجر و بیش از صدها رنگ و ابعاد مختلف آجر نسوز و شیل از برند آجر قصرطلایی دسترسی داشته باشند و آنها را مورد بررسی قرار داده و به سادگی خرید نمایند. آجر قصرطلایی در مدل کسب و کار بازار اینترنتی (marketplace) اقدام به بسته بندی و همچنین ارسال انواع محصولات خود در حجم زیاد برای صادرات و حجم کم برای مصرف کنندگان داخلی کشور با ایجاد بستری مناسب برای خریداران ، معماران خوش ذوق و همچنین فروشندگان محصولات آجرنما امکان فروش و نمایش محصولات مختلف را فراهم می آورد. در این مسیر کنترل و نظارت بر انتخاب محصول مناسب توسط مشتری ، ارسال سریع و دقیق محصول خریداری شده و همچنین رساندن سالم و با دقت آن به مقصد امری بسیار دشوار بوده و نیازمند سیستم نظارتی قدرتمندی ست که فروشگاه آجر قصر با ایجاد این سیستم نظارتی و کنترلی هر روز در تلاش برای کسب رضایت مشتری و مصرف کننده نهایی ست.

   هدف ما

 

ما هر روز در تلاشیم بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت برای مشتریان فراهم آوریم و با ساخت اکویستمی کار آفرین، رشد هزاران تامین کننده را میسر سازیم.

آخرین اخبارآرشیو اخبار...
تولید ۵۰ هزار واحد مسکونی ارزان قیمت 12 اسفند 1399 924

تفاهم‌نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی و یکی از بانک های عامل در قالب تولید مسکن ارزان قیمت و طرح اقدام ملی مسکن به امضا رسید.

آخرین مقالاتآرشیو مقالات...
تفاوت استفاده از سنگ یا آجر در نمای ساختمان 24 فروردین 1402 783

سنگ و آجر هر دو به عنوان مواد ساختمانی بسیار محبوب هستند و بسته به نیاز و سلیقه معمار و مالک ساختمان، در نمای ساختمان به کار می‌روند. اما تفاوت‌هایی بین این دو وجود دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×